Katrin Karu maal ,,Silmapiiritu''

SKU 83295 Kategooria

Keskaegses Suure Rannavärava kompleksis eksponeeritakse Katrin Karu suuremõõtmelisi strukturaalseid maale, mis on loodud spetsiaalselt näituse “Veetee” jaoks.

Katrin Karu (s. 1975) on Eesti maalikunstnik, kes alustas oma kunstnikukarjääri 2012. aastal. Tema maalid on jõudnud Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania, Leedu, Jaapani, Araabia Ühendemiraatide, Kuveidi ja Eesti erakogudesse, samuti Hilton Tallinn Park hotelli. Katrin Karu on lõpetanud Tallinna Ülikooli, õppides kunsti ja reklaami.

Katrin Karu on näituse kohta öelnud: “Kui oled mere ääres kasvanud, siis on mere igatsus sisse kasvanud, nagu lapsepõlve lõhnad. Mereteemalise maalinäituse ettepanekule vastasin kohe: jah, muidugi! See tundus eriti täpse ajastusena, kuna olin just terve suve seilanud mööda merd ja tegemas paadijuhi pabereid. Kuid siis tekkis paanika, sest meri on nii aukartustäratav teema, nii nüansirikas, lai, kirev ja erinev. Kas maalida neid värve Turu saarestikust või maalida pankranniku peegeldust Ida-Eesti vetes? Läänemaa laineid või Porvoo sadamat? Kas mere pealt või mere seest, kas adru või kala ja kas hommikuudus või loojuva päikese aegu? Ja siis lasin ennast juhtida tundel”.

Antud teose maalimisel on kasutatud segatehnikat.

Mõõtmed: 130cm x 130cm.

7.900,00

Kui teie ostu summa ületab 30€, siis saadame teile paki tasuta!